Hakkımda

Francis Bacon’un dediği gibi “bilgi güçtür” ancak nasıl kullanılmasını biliyorsanız! Bu sözden yola çıkarak oluşturulan mehmetgunata.com; tarihte eşi ve benzerine az rastlanan Kurtuluş Savaşı’nın 100. yıl dönümünde yani 19 Mayıs 2019’da yayın hayatına başladı.

mehmetgunata.com sayfası güncel tıp bilgilerinin, makalelerinin yayınlandığı ve tartışıldığı bilimsel bir platformdur. Gücü ve yaşama sebebi bilimsel güce dayanan web sitesi, sadece akademik dilin kullanıldığı bir ortam olmakla kalmayıp halkın anlayabileceği sadelikte ve özenle oluşturulan birçok yazıya da ev sahipliği yapacaktır.

Sayfadaki yazılar, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Tıbbi Farmakoloji alanında uzmanlık eğitimi alan Dr. Mehmet Günata tarafından hazırlanıyor.

mehmetgunata.com olarak dünyada ve ülkemizde yapılan bilimsel araştırmaları anlaşılır, yorucu olmayan ve akıcı bir dil ile okurlarımıza aktarma amacını taşıyoruz. Bu noktada sizlerden gelecek her türlü eleştiri, öneri ve katkı bizleri bir adım daha ileriye taşıyacaktır.

Tüm bu süreçte yapacağımız tüm bilimsel paylaşımların güncel, güvenilir ve sağlam olması için müthiş bir enerji harcanacağının garantisini verebilirim.

Var olanın en iyisi olana kadar…

İLETİŞİM